Úspechy

 Úspechy žiakov v školskom roku 2016/2017

 

Hudobný odbor

1.-2.6.2017 – Medzinárodný akordeónový festival Rajecké Teplice

19.5.2017 – Nitrianska lutna 2017

13.5.2017 – Gitarová súťaž Booster Nitra

11.5.2017 – Bojnická perla 2017

9.5.2017 – Klavírna Orava Kláry Havlíkovej 2017

5.5.2017 – Zahrajže nám píšťalôčka, Nové Zámky 2017

5.5.2017 – Klavírna súťaž Sládkovičovo 2017

28.4.-1.5.2017 – Flautiáda

11.4.2017 – Medzinárodná keyboardová súťaž Považská Bystrica

7.4.2017 – Schneiderova Trnava 2017, husle a komorná hra

6.4.2017 – Súťažná prehliadka detských zborov Mládež spieva

6.4.2017 – Kremnické Laso 2017 spev

6.4.2017 – Schneiderova Trnava 2017, klavír sólo

23.-24.3.2017 – Celoslovenská gitarová súťaž Bojnice

16.3.2017 – Stančekova Prievidza, spev

18.2.2017 – Súťaž v ľudovej hudbe Pamätnica J. Strečanského 2017

15.2.2017 – Gitarová Nitra

26.1.2017 – Srdce na dlani, gitaristi

2.12.2016 – Dni Miloša Ruppeldta, spev

1.12.2016 – Dni Miloša Ruppeldta, dychové nástroje

25.-26.11.2016 – Musica Camerata Ján Albrecht 2016 Bratislava

11.10.2016 – Jesienka Prievidza, spev

 

Literárno-Dramatický odbor

9.-16.6.2017 – Detská scéna, Svitavy

9.-15.6.2017 – Rozhovor s Maricou Šiškovou v ČR

1.-4.6.2017 – Prednášam, teda som, Kremnica

25.5.-28.5.2017 – Zlatá priadka, Šaľa

2.-7.5.2017 – Soukání Ostrov ČR

10.-13.12.2016 – Medzinárodná súťaž v monodráme, Poľsko

23.-26.11.2016 – XXIII. ročník Festivalu PAN

16. – 19.11.2016 – Theatro festival LATHIFE

1.-5.11.2016 – LichtArt Ukrajina

 

Tanečný odbor

3.-4.6.2017 – Majstrovstvá Slovenska IDO

21.5.2017 – Pribinov pohár

20.5.2017 – Summer Dance Cup

5.-7.5.2017 – MS Unlimited Dance Cup

22.4.2017 – O pohár města Kunštátu a Letovic

7.4.2017 – Jednoducho tanec, Šaľa

25.-26.3.2017 – Capri-Sonne Deep Dance League

28.11.2016 – O pohár Akadémie tanca

 

 Výtvarný odbor

 

 

Úspechy žiakov v školskom roku 2015/2016

 

Hudobný odbor

16.6.2016 – Galavečer víťazov v Župnom dome

6.10.2016 – Medzinárodná keyboardová súťaž v Poľsku – Finále

13.5.2016 – Nitrianska lutna 2016

5.6.2016 – Zborová súťaž Mládež spieva 2016

26.4.2016 – Medzinárodná keyboardová súťaž v Poľsku

14.-15.4.2016 – Schneiderova Trnava 2016 klavír, husle

22.3.2016 – Keyboardová súťažná prehliadka, Považská Bystrica

18.3.2016 – Medzinárodná gitarová súťaž v Tatabányi, Maďarsko

17.3.2016 – Mladé talenty L. Mokrého Topoľčany, klavír

10.3.2016 – Stančekova Prievidza, spev

16.-17.2.2016 – Majster klavírnej etudy

18.2.2016 – Gitarová Nitra 2016

3.12.2015 – Dni Miloša Ruppeldta, Bratislava, spev

2.12.2015 – Dni Miloša Ruppeldta, Bratislava, klavír

18.-20.11.2015 – Čarovná flauta, Nižná nad Oravou

26.11.2015 – Mladé talenty L. Mokrého, Topoľčany, keyboard

13.-16.11.2015 – Medzinárodná súťaž v hre na gitare v Bratislave

11.11.2016 – Prehliadka mladých gitaristov, Bratislava

24.-26.9.2015 – Organová prehliadka Gorazdova dni

 

Literárno-Dramatický odbor

22.-24.6.2016 – Hviezdoslavov Kubín

30.4.2016 – Celý Hamlet

18.4.2016 – Pochovajte ma za lištu

16.2.2016 – Improliga, školská súťaž

Úspechy literárno-dramatického odboru

 

Tanečný odbor

27.-29.5.2016 – STO D IDO Disco dance a Street dance

21.5.2016 – Summer dance cup

15.5.2016 – Pribinov pohár

14.5.2016 – Showdance STO D IDO

30.4.-5.1.2016 – Pohyb bez bariér – finále

9.4.-10.4.2016 – Pohyb bez bariér – semifinále

2.4.2016 – Okresný pohár

3.6.2016 – Unlimited dance cup

11.7.2015 – H&T cup, Bratislava

 

Úspechy žiakov v šk. roku 2014/2015

Úspechy žiakov v šk. roku 2013/2014

Úspechy žiakov v šk. roku 2011/2012

Úspechy žiakov v šk. roku 2010/2011

Úspechy žiakov v šk. roku 2008/2009

Úspechy žiakov v šk. roku 2007/2008